O nas

MARKA STWORZONA PRZEZ FARMACEUTÓW

MBM Pharma to prężnie rozwijając się firma na rynku farmaceutycznym. Specjalizujemy się w produkcji suplementów diety, wyrobów medycznych i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Nasza bogata wiedza i doświadczenie pozwalają zaproponować produkty innowacyjne oraz powszechnie znane. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty finalnie były najwyższej jakości oraz wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi standardami w UE. Wszystkie nasze preparaty są wytwarzane w zakładach produkcyjnych w Polce.

Nasze suplementy diety zostały wyprodukowane w polskich fabrykach kontraktowych u sprawdzonych producentów zgodnie z  GMP, GHP, ISO oraz wdrożonym systemem HACCP. Od 2019 r. jesteśmy członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek (KRSiO). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zdrowie bez granic. Innowacja i doskonałość w produkcji i dystrybucji z MBM Pharma

h2

Innowacja w produkcji

Dysponujemy własną powierzchnią magazynową. Dzięki temu mamy możliwość składowania towarów wyprodukowanych dla naszych klientów w ujęciu krótko i długoterminowym

blur

Przyszłość zdrowia

 Magazyn składa się z części głównej, w której przechowywany jest towar w temperaturze 15-25°C. Posiadamy również dedykowane pomieszczenie do przechowywania produktów w temperaturze 2-8°C. Dysponujemy wydzieloną częścią, w której towar jest kompletowany i  przygotowywany do wysyłki. Kompletacja wysyłek odbywa się pod okiem kamer, co zapewnia wysoką jakość przygotowywanych do transportu przesyłek.

h1

Doskonałość w dystrybucji

Dostawy do odbiorców realizujemy własnymi samochodami dostawczymi, a transport odbywa się w warunkach kontrolowanej temperatury. W przypadku dostaw wielkogabarytowych korzystamy z usług wyspecjalizowanych firm kurierskich.

Email:
kontakt@mbmpharma.pl

MBM Pharma
ul. Piątkowska 214
61-693 Poznań

Informacje

© 2024 MBM Pharma. Wszelkie prawa zastrzeżone.
X
Add to cart